Zasady uczestnictwa w IX Polskim Zjeździe Filozoficznym

Do udziału w Zjeździe zapraszamy filozofów, przedstawicieli innych nauk humanistycznych, społecznych, przyrodniczych i technicznych oraz wszystkich zainteresowanych.

Ważne terminy i opłaty:
31.03.2012 r. – ostateczny termin nadsyłania streszczeń.
30.04.2012 r. – informujemy, że termin nadsyłania streszczeń.został przedłużony do końca kwietnia
do 31.05.2012 r. – ostateczny termin uiszczenia opłaty zjazdowej* w wysokości 1200 zł za osobę (koszt udziału w całym Zjeździe z wyżywieniem i noclegami w Hotelu Gołębiewski) .


*W ramach opłaty zjazdowej organizatorzy zapewniają obrady w profesjonalnie przygotowanych salach, 4 noclegi w pokojach 2-osobowych, pełne wyżywienie (4 x śniadanie, 3 x obiad, 3 x kolacja, 1 x uroczysta kolacja + bal Filozofa oraz przerwy kawowe). Organizatorzy zabezpieczają także druk księgi abstraktów oraz całą oprawę artystyczną Zjazdu, m.in. występ Kwartetu Śląskiego i Teatru Korez.

W celu umożliwienia udziału w Zjeździe jak największej ilości osób Organizatorzy proponują następujące warianty uczestnictwa:
1. Udział w obradach + 4 noclegi w pokojach 2-osobowych z pełnym wyżywieniem (zgodnie z wcześniejszą ofertą)+ udział w uroczystej kolacji i Balu Filozofa + udział we wszystkich imprezach kulturalnych przygotowanych przez Organizatorów oraz druk nadesłanego i zaakceptowanego abstraktu - koszt 1200 zł.
2. Udział w obradach + 2 noclegi w pokojach 2-osobowych z pełnym wyżywieniem + udział w imprezach kulturalnych przygotowanych przez Organizatorów oraz druk nadesłanego i zaakceptowanego abstraktu - koszt 700 zł.
3. Udział w obradach + 1 nocleg w pokoju 2-osobowym z pełnym wyżywieniem + udział w imprezach kulturalnych przygotowanych przez Organizatorów oraz druk nadesłanego i zaakceptowanego abstraktu - koszt 350 zł.
4. Udział w obradach bez korzystania z oferty noclegowej i żywieniowej w Hotelu Gołębiewski(uczestnik organizuje pobyt we własnym zakresie, kwota wpisowego nie obejmuje noclegów i wyżywienia) + druk nadesłanego i zaakceptowanego abstraktu - kwota wpisowego w wysokości 300 zł.
Zachęcamy jednak gorąco do skorzystania z oferty w pierwszym wariancie, zgodnie z naszą wcześniejszą propozycją udziału we wszystkich dniach obrad. Program Zjazdu zapowiada się bardzo ciekawie, zachęcamy więc do czynnego udziału.
Informujemy także, że istnieje możliwość zakwaterowania w pokojach 1-osobowych po uiszczeniu dodatkowej opłaty.Osoby zainteresowane proszone są o zaznaczenie odpowiedniej opcji w rejestracji online. W razie dodatkowych pytań prosimy o kontakt z Biurem Zjazdu, tel. 32 277 73 23.

Dane do przelewu:
Politechnika Śląska
Ul. Akademicka 2 A
44-100 Gliwice

Nr konta: 40 1050 1230 1000 0023 5315 7577
ING BANK ŚLĄSKI SA O/GLIWICE
Tytuł przelewu: Opłata za udział  w  IX Polskim Zjeździe Filozoficznym za (imię i nazwisko uczestnika oraz afiliacja).

Dane do przelewu z zagranicy:
Politechnika Śląska
Ul. Akademicka 2 A
44-100 Gliwice

SWIFT CODE: INGBPLPW
IBAN: PL 40 1050 1230 1000 0023 5315 7577
ING Bank Śląski S.A.
Ul. Zwycięstwa 28
44-100 Gliwice

Tytuł przelewu: Opłata za udział  w  IX Polskim Zjeździe Filozoficznym za (imię i nazwisko uczestnika oraz afiliacja).

Informujemy także, że należy podać wszystkie dane do faktury VAT, którą organizatorzy będą wystawiać za wpłaty Zjazdowe:
Nazwa instytucji
Adres (obowiązkowo z kodem pocztowym)
NIP instytucji
W przypadku osoby prywatnej (imię, nazwisko, dokładny adres).
Brak tych danych uniemożliwi wystawienie faktury.


Forma uczestnictwa w Zjeździe
1. Wygłoszenie referatu i druk abstraktu (warunkiem koniecznym jest wcześniejsza akceptacja nadesłanego abstraktu – oceny dokonuje przewodniczący danej sekcji). 
2. Uczestnictwo w obradach bez wygłaszania referatu i druk abstraktu (warunkiem koniecznym druku abstraktu jest wcześniejsza jego akceptacja – oceny dokonuje przewodniczący danej sekcji).
3. Uczestnictwo w obradach bez konieczności nadsyłania abstraktu.
4. Możliwość uczestnictwa w Zjeździe z osobami towarzyszącymi – osoby towarzyszące ponoszą takie same opłaty, jak uczestnicy Zjazdu.
Uwaga: W opcjach rejestracji będzie możliwość wpisania osoby, z którą chcielibyście Państwo być zakwaterowani w pokoju.

Zgłoszenie udziału w sympozjach specjalnych odbywa się na takiej samej zasadzie, jak do sekcji tematycznych. Uczestnik w rejestracji online może wybrać sympozjum specjalne i dołączyć abstrakt. Do sympozjów prowadzonych w języku angielskim prosimy o przesłanie abstraktu także w języku angielskim.


Zasady przygotowania streszczenia
Prosimy o przygotowanie streszczenia według następujących zasad:
1.Imię i nazwisko autora wraz z afiliacją
2.Tytuł w j. polskim i angielskim.
3.Tekst streszczenia w j. polskim (dla referatów wygłaszanych w j. polskim) lub w  j. angielskim (dla referatów wygłaszanych przez gości zagranicznych).
4. Objętość streszczenia –  nie więcej niż 1 strona A4 - około 1800-2000 znaków ze spacjami; czcionka Times New Roman /12, interlinia 1,5; tekst wyjustowany;
5. Pliki tekstowe w formacie doc (Word).
6. Marginesy standardowe (wszystkie 2.5cm).
Uwaga: Autorzy zaakceptowanych i wydrukowanych streszczeń otrzymają od organizatorów po jednym egzemplarzu Księgi streszczeń.

Regulamin Zjazdu (pdf)


Lokalizacja i mapa dojazdu (link)Wersja językowa
PL
TVP kultura
Polskie Radio Dwójka
TVP Katowice
Radio Katowice
Tygodnik Powszechny